تبلیغات
سایت آموزش جهانیان / آموزش / ترفند / موبایل / موزیک / قالب - راه اندازی P30WIZARD 2
موضوعات
تبلیغات
آمار
بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل نظرات:
تعداد پست ها :
ایجاد صفحه: - ثانیه
Online Users

   

اخبار وبلاگ
راه اندازی P30WIZARD 2
یکشنبه 7 مرداد 1386 بخش : مقالات و اخبار IT ,با سلام خدمت بازدیدکنندگان عزیز .

در این هفته تغییرات بسیار زیاد و مهمی را در وبلاگ ایجاد کرده ام که می شود گفت باعث به وجود آمدن پی سی ویزارد 2 شده است و همچنین این تغییرات باعث راحت تر شدن شما در دانلود و گشت گذار در وبلاگ شده .


با سلام خدمت بازدیدکنندگان عزیز .

در این هفته تغییرات بسیار زیاد و مهمی را در وبلاگ ایجاد کرده ام که می شود گفت باعث به وجود آمدن پی سی ویزارد 2 شده است و همچنین این تغییرات باعث راحت تر شدن شما در دانلود و گشت گذار در وبلاگ شده .

این تغییرات عبارتند از : کلیک شمار . فروشگاه . گالری . قسمتی برای خرید قالب . صفحه ای که به نمایش قالب های که توسط این وبلاگ ساخته شده اختصاص داده شده و .... . حالا یکی یکی به توضیح هر یک از این امکانات می پردازم تا با آنها بیشتر آشنا شوید :

این کلیک شمار در تمامی پست های وب قرار می گیرند و میزان ورود افراد را به یک مطلب نشان می دهد . از این رو هر پستی که بازدید یعنی ورود بیشتری داشته باشه در لینکدونی قرار داده می شود تا مورد استفاده دیگر افراد قرار گیرد .

در فروشگاه تمامی محصولاتی را که فروشی هستند به نمایش گذاشته می شود تا شما دوستان به راحتی بتوانید از آنها دیدن و یا آنها را به راحتی خریداری نمایید . در گالری عکس های بسیار زیبایی که همگی در سایز های 1600 در 1200 هستند به نمایش در می آیند و اگر استقبال زیادی داشت هر هفته به روز رسانی می شود البته منظورم کل صفحه است .

قسمتی هم برای راهنمایی شما به منظور راحتی شما برای خرید قالب های اختصاصی در وبلاگ تعبیه شده . و قسمتی هم برای نمایش تمامی قالب ها و پوستر هایی که توسط من ساخته شده در یک وبلاگ مجزا به نمایش در خواهد آمد .

البته لازم به ذکر است که هم اکنون بعضی از قسمت های ذکر شده راه اندازی نشده اند و به زودی زود تاسیس خواهند شد . من محمد شاکر مدیر وبلاگ پی سی ویزارد هستم . شاید برای بعضی از شما نام من آشنا باشد .

من قبلا وبلاگی به نام پی سی گیگ داشتم که آن را بعد از مشکلاتی که برای میهن بلاگ به وجود آمد واگذار کردم و هم اکنون در این وبلاگ فعالیت دارم و خواهم داشت .
مطالب پیشین
صفحات سایت